Blog pod Schodištěm

rozumy

Soupis odehraných koncertů není úplný.
Jako zdroj posloužily původní kroniky, dochované diáře a kapelové nástěnné kalendáře. 

- Nahoru po schodišti dolů band -

1983

16.7. sobota - statek Bylochov - první neoficiální koncert

 

1984

duben - Kulturní středisko Opatov - první oficiální koncert + divadlo U.S.Vrata

 

za období 1984 - 1986 chybí přesná data

....

....

....

 

1986

....

....

15.12. pondělí Praha – Rokoska Akce v kleci (+U.S.Vrata, Laura a její tygři, Matěj Čech)

 

1987

18.2. středa Praha – koleje Strahov

5.2. čtvrtek Praha – Chmelnice (+E.A.P.)

14.4. úterý Praha – klub Prosek

26.4. neděle Praha – klub Prosek

6.6. pátek Praha – klub Prosek

9.7. čtvrtek Praha Petynka – festival Břehule 

26.9. sobota Praha – Rokoska (5 let U.S.Vrata)

29.9. úterý Praha – klub Prosek

1.10. čtvrtek Praha – klub Dvojka

19.11. čtvrtek – klub Prosek

21.11. sobota Praha – KD Dopr.podniky – sraz Jonáš klubu

18.12. pátek Havlíčkův Brod

 

1988

24.1. neděle Praha – klub Prosek

17.2. středa Praha – Rokoska

11.3. pátek Novosedlice

24.3. čtvrtek Jihlava

27.3. neděle Praha – Lucerna – Setkání přátel Vítkova kvarteta

31.3. čtvrtek Praha – klub Prosek

6.4. úterý Praha - menza VŠ zemědělská Suchdol

11.4. pondělí Ústí n.Labem

16.4. sobota Karlovy Vary (+ Vítkovo kvarteto, Č.P.87)

22.4. pátek Most (+ Vítkovo kvarteto, Laura, Č.P.87)

26.4. úterý Praha – klub VŠ koleje Juridica

30.4. sobota Gottwaldov

4.5. středa Plzeň

20.5. pátek Bratislava - Výstaviště

27.5. pátek Praha – Futurum

18.6. sobota Chvaletice – fest (+Dunaj, UJD, Majklův strýček)

28.7. čtvrtek Praha – Fučíkárna – Funus Vítkova kcarteta

11.9. neděle Slušovice

18.9. neděle Pelhřimov (+ Vítkovo kvarteto, Č.P.87)

13.10. čtvrtek Praha – koleje Strahov

19.10. středa Ústí n.Labem

27.10. čtvrtek Praha – Prosek (+Vrata)

28.10. pátek Brno (+Vrata)

6.12. úterý Praha – klub Prosek – Mikulášská

 

1989

20.1. pátek Praha – Malostranská beseda (+Vrata)

27.1. pátek Praha – Opatov (+Masomlejn)

22.3. středa Praha – klub Prosek

26.3. neděle Praha – Lucerna – Vítfest

13.4. čtvrtek Praha – koleje Strahov

29.4. sobota – Dánsko Aarhus – festival

23.5. úterý – Praha – internát Stavební učiliště

26.5. pátek Praha – Divadlo Braník

6.6. úterý Praha – Malostranská beseda

10.6. sobota České Budějovice

 

1990

18.2. neděle Praha – Lucerna – Koncert pro Jedličkův ústav

17.2. sobota Praha – Lucerna – Koncert pro Lidové noviny

 

PAUZA

 

1993

14.4. středa Praha – Vinohradské divadlo – 10 let U.S.Vrata

18.9. sobota Praha – Petynka

7.11. neděle Praha - Malostranská beseda

7.12. úterý Praha - Malostranská beseda

16.12. čtvrtek Praha - Chmelnice

29.12. středa Praha – Komotovka

 

1994

3.2. čtvrtek Praha – klub Legenda

25.4. pondělí Praha – Komotovka

28.4. Praha Chmelnice

6.5. pátek Litomyšl

18.5. středa Praha - Malostranská beseda

19.5. čtvrtek Praha - Delta

2.9.  pátek Žatec – klub Banán

3.9. sobota Svitavy

4.9. neděle Praha Vokovice- festival Dobrá věc

10.9. sobota Lipnice

22.10. čtvrtek Praha Rock Café

23.10. pátek Pardubice – Žlutý pes

13.11. čtvrtek Cheb - klub Elektra

20.10. čtvrtek Praha - Chmelnice

16.11. středa Praha - Belmondo

17.11. čtvrtek Praha - Malostranská beseda

 

1995

...nutno dohledat...

 

1996

...nutno dohledat...

 

1997

18.1. sobota Jablonec Výstaviště B

23.1. čtvrtek Praha - Malostranská beseda

13.3. čtvrtek Praha - Malostranská beseda

30.4. sobota Litomyšl - Žabárna

31.5. sobota Praha - Malostranská beseda

5.7. sobota Český Brod – Rock For People

30.8. sobota Beřichov

12.9. pátek Litomyšl - Kotelna

15.10. středa Praha - Malostranská beseda

14.11. pátek Kladno – Spider

3.12. středa Praha – Rock Café

18.12. sobota Ohrazenice

 

1998

17.1. sobota Vlašim

23.1. pátek – Jablonec Výstaviště B

27.1. úterý Malostranská beseda – křest CD Ukazovák nasliněnej

31.1. sobota Praha – Cibulka Rock pro zelený tulipán

12.2. čtvrtek Plzeň – C

20.2. pátek Louny

21.2. sobota Chrudim – Agora

26.2. čtvrtek Praha – Újezd

2.3. pondělí Praha – Rock Café

6.3. pátek České Budějovice – New York

13.3. pátek Český Brod 

18.3. středa Praha - Malostranská beseda

19.3. čtvrtek Hradec Králové – CC Lucie

20.3. pátek Janské lázně

27.3. pátek Dobříš

3.4. pátek Kutná Hora – Vagon

10.4. pátek Pardubice – Žlutý pes

11.4. sobota Litomyšl – Kotelna

17.4. pátek Kladno

20.5. středa Praha - Delta

1.6. pondělí Praha - Malostranská beseda

26.6. pátek ValMez – Valašský špalíček

4.7. sobota Český Brod – Rock For People

5.7. neděle Litoměřice – Litoměřický kořen

11.7. sobota Svitavy

15.7. středa Plzeň

29.8. sobota Kolín

11.9. pátek Kladno

12.9. sobota Lipnice

12.9. sobota Býchory

26.9. sobota Mělník

2.10. pátek Praha – Delta

9.10. pátek Mělník

27.10. úterý Praha - Malostranská beseda

30.10. pátek Poděbrady

6.11. pátek Chroustavice

21.11. sobota Český Brod

3.12. čtvrtek Praha Delta

4.12. pátek Chrudim – Agora

10.12. čtvrtek Praha – U vystřeleného voka

12.12. sobota Kutná Hora

 

1999

13.1. středa Praha – Lucerna Music Bar

15.1. pátek Chomutov

16.1. sobota Jablonec - Ples extrémních sportovců

6.2. sobota Praha – Rock Café

18.2. čtvrtek Praha – Malostranská beseda

19.2. pátek Příbram

20.2. sobota Nelahozeves

12.3. pátek Praha – Delta

13.3. sobota Poděbrady

19.3. pátek Jablonec – Výstaviště B

24.3. středa Praha – Archa

2.4. pátek Frýdek Místek – Stoun

3.4. sobota Ostrava – Cihelna

16.4. pátek Dobříš – KD

17.4. sobota Čelákovice - fest

27.4. úterý Praha – Malostranská beseda

30.4. pátek Litomyšl – Kotelna

1.5. sobota Bystré u Poličky

22.5. sobota Krásno

29.5. sobota Praha – Mezi ploty

5.6. sobota Litomyšl - Žabárna

4.7. neděle Český Brod – Rock For People

28.8. sobota Chrudim

1.9. středa Plzeň – Zachs Pub

3.9. pátek Hořovice – Labe

1.10. pátek Kladno – Dundee Jam

30.10. sobota Praha – Malostranská beseda

12.11. pátek Český Brod

20.11. sobota Kralupy

26.11. pátek České Budějovice

10.12. pátek Čelákovice - Mord

17.12. pátek Kolín

17.12. pátek Praha – Febio fest

18.12. sobota Litvínov

 

2000

14.1. pátek Praha – Rock Café – fest Maťa

25.1. úterý Praha – Malostranská beseda

17.2. čtvrtek Praha – Futurum

18.2. pátek Chrudim – klub Agora

26.2. sobota Svitavy – OK klub

1.3. středa Plzeň – klub C

10.3. pátek Praha – Delta

25.3. sobota Praha - Malostranská beseda

26.4. středa Hradec Králové – CC Lucie

6.5. sobota Kolín

26.5. pátek Polička – fest Poličské rockoupání

29.5. pondělí Praha – Malostranská beseda

3.6. sobota Litomyšl – fest

10.6. sobota Kladno – Dumdee Jam

28.6. středa Plzeň – Zachs Pub

4.7. úterý Český Brod – Rock for People

14.7. pátek Dobříš – KD

15.7. sobota Košumberk – fest

22.7. sobota Stádlec – fest Stádlecký most

22.7. sobota Poděbrady – fest

5.8. sobota (jižní čechy?)

2.9. sobota Řevnice – festival Řev

16.9. sobota Kutná hora – Česká 1

21.9. čtvrtek Lomnice nad Popelkou – Aion

23.9. sobota Praha –Bohnice fest

7.10. sobota Zvolen – Divadelní festival

14.10. sobota Český Brod – Lidový dům

24.10. úterý Praha – Malostranská beseda

10.11. pátek Praha - Lucerna Music Bar (hosté Divokýho Billa)

18.11. sobota Jičín – fest

 

2001

3.3. sobota praha – U vystřelenýho oka

10.3. sobota Polička – fest

16.3. pátek Chrudim – klub Agora

19.3. pondělí Praha – Malostranská beseda

6.4. pátek Hořovice – klub Labe

21.4. sobota Brno – Stará pekárna

11.5. pátek Dobříš - KD

12.5. sobota ČT live - Noc s Andělem

19.5. sobota Polná u Jihlavy – fest

25.5. pátek Jihlava – klub Maňána

26.5. sobota Polička – fest Poličské rockoupání

30.5. středa Praha – Lucerna Music Bar – křest CD Svinska Pržola

10.6. neděle Radim u Nymburka – fest Koncert pod hvězdami

15.6. pátek Kutná Hora – Česká 1

16.6.sobota Drážďany – fest Buntes republic Neustadt

17.6. neděle Praha – Malostranská beseda

23.6. sobota Písek - fest

23.6. sobota Broumov – fest Broumovská kytara

29.6. pátek Třebíč – fest

30.6. sobota Kladno – koupaliště

5.7. čtvrtek Prostřední Vydří - statek Ivana Magora Jirouse

7.7. sobota Český Brod – Rock for People

14.7. sobota Boskovice – fest

21.7. sobota Stádlec – fest Stádlecký most

28.7. sobota Heřmanice v Podještědí - ranč Malevil

11.8. sobota Jablonec n.Jizerou – Keltská noc

30.8. čtvrtek Ranní vysílání ČT 1 live 

1.9. sobota Kutná Hora – fest

1.9. sobota Řevnice – festival Řev

7.9. pátek Liberec – Lidové sady

15.9. sobota Český Brod – Sraz Aerovkářů

21.9. pátek Rokycany – klub Pekárna

25.9. úterý Praha – Malostranská beseda

27.9. čtvrtek Lomnice nad Popelkou – Aion

28.9. pátek Hořovice – klub Labe

13.10. sobota Kolín – fest Natruc

19.10. pátek Hradec Králové – CC Lucie (+ Immodium, Ready Kirken)

20.10. sobota Nymburk – fest Polabská sklizeň

1.11. čtvrtek Praha – Vagón

24.11. sobota Havlíčkův brod – klub Vagón

6.12. čtvrtek Brno – Stará pekárna

11.12. úterý Vinařice u Kladna – koncert ve věznici

13.12. čtvrtek Praha – Vagón

15.12. sobota Praha – Židovská obec – Chanuka

18.12. úterý Praha – palác Akropolis (+Tři sestry)

28.12. pátek Chrudim – Agora

 

2002

18. 1.Dobříš 

25.1. Pardubice Žlutý pes

29.1.Praha Malostranská beseda

2.3. Nový Bor – ples horolezců

26.3. Praha Malostranská beseda

28.5.Praha Malostranská beseda

6.4.2002 sobota sraz motorkářů u Třebíče
18.4.2002 čtvrtek Praha - klub Vagón
26.4.2002 sobota Litomyšl - Kotelna
11.5.2002 sobota Hradec Králové - U cikána
15.5.2002 středa Plzeň - Zach's Pub
16.5.2002 čtvrtek Praha - klub Delta
18.5.2002 sobota Houšťka u Brandýsa nad Labem - festival Rock pro zelený tulipán
28.5.2002 úterý Praha - Malostranská beseda
22.6.2002 sobota Oldříš u Poličky - festival
22.6.2002 sobota Chrudim - Independent Music Festival
23.6.2002 neděle Radim u Kolína - festival
7.7.2002 neděle Český Brod - festival Rock for People
11.7.2002 čtvrtek Praha - klub Vagón
13.7.2002 sobota Moravské Budějovice - festival Proti proudu
20.7.2002 sobota festival Stádlecký most
9.8.2002 pátek Dobríš
10.8.2002 sobota Jablonec nad Jizerou - festival Keltská noc
17.8.2002 sobota Plzeň - festival Rock in Plzeň
18.8.2002 neděle Hněvousice u Mnichova Hradiště - Vostrov
22.8.2002 čtvrtek Praha - klub Vagón
24.8.2002 sobota Kolín - festival Natruc
24.8.2002 sobota Roztoky u Jilemnice - Konec léta
30.8.2002 pátek hrad Točník - festival Vo patro vejš...!
31.8.2002 sobota Kolín - dobročinná akce na pomoc postiženým povodněmi
31.8.2002 sobota Chyšky - II. rockový festival
13.9.2002 pátek Praha - klub Mlejn
20.9.2002 pátek Liberec - Lidové sady
21.9.2002 sobota Praha - klub Vagón
4.10.2002 pátek Praha - koupaliště Džbán
4.10.2002 pátek Třebotov - Alpa Veterán Rallye
19.10.2002 sobota Praha - klub Vagón

 

2003

6.2. čtvrtek Praha Abaton – zimní Rock For People

19.2. středa Praha – Akropolis křest CD Album první

21.2. pátek Pardubice - Ponorka

27.2. čtvrtek Praha - Vagón

15.3. sobota Roztoky u Jilemnice

21.3. pátek Dobříš - KD

22.3. sobota  Praha - Vagón

28.3. pátek Chrudim - Agora

29.3. sobota Litomyšl - Kotelna

4.4. pátek Jablonec - Výstaviště B

8.4. úterý Praha Vagón – Měsíc bláznovství

24.4. čtvrtek Praha - Vagón

25.4. pátek Skrýchov u Opařan

30.4. středa Litomyšl – Majáles Na žabárně

17.5. sobota Praha - Barvy léta

23.5. pátek Loket u KV - Tři Sestry 18

24.5. sobota Řevnice – Barvy léta

30.5. pátek Polička Rockoupání

31.5. sobota Horní Branná - Tři Sestry 18

31.5. sobota Hradec Králové  U Cikána

13.6. pátek Újezd u Cerhovic - Tři Sestry 18

14.6. sobota Pohoří u Dobrušky - Tři Sestry 18

19.6. čtvrtek Praha - Vagón

20.6. pátek Strakonice - Tři Sestry 18

21.6. sobota Prachatice festival Soumarrock

21.6. sobota Praha Riegerovy sady - Pivobraní

28.6. sobota Velešín u Krumlova - festival Houpačka

4.7. pátek Tlumačov - Tři Sestry 18

5.7. sobota Český Brod - Rock For People

5.7. sobota Vydří – Magorovo Vydří fest

12.7. sobota Mor.Budějovice – festival Proti proudu

17.7. čtvrtek Praha – Vagon

18.7. pátek Voznice –Dobříšské kulturní léto

19.7. sobota Stádlec – Stádlecký rockový most fest

22.7. úterý Plzeň – Zachs Pub

26.7. sobota Svojšice - Tři Sestry 18

2.8. sobota Dolní Pustevna/Děčín – fest Čtverec

9.8. sobota Františkov u Rokytnice n.J. – Keltaká noc

13.8. středa Praha – Vagón

15.8. pátek Stříbrná Skalice - Tři Sestry 18

16.8. sobota Strašice u Rokycan

23.8. sobota Mikulov – Eurotrialog

29.8. pátek Česká Lípa - Tři Sestry 18

30.8. sobota Roztoky u Jilemnice – Konec léta

12.9. pátek Šumperk

20.9. sobota Kutná Hora – Česká 1

24.9. středa Praha – Vagón

30.9. úterý Praha – Švandovo divadlo

17.10. pátek Přívrat u České Třebové – Becherovkobraní

18.10. sobota Čelákovice – Jinej přístup fest

23.10. čtvrtek Praha – Vagón

7.11. pátek Polička – Tylův dům

14.11. pátek Litomyšl - Kotelna

22.11. sobota Smržovka - Wonderfest

27.11. čtvrtek Praha – Vagón

6.12. sobota Praha - Mlejn

11.12. čtvrtek Praha – Sacre Coeur párty Europress

17.12. středa Praha – Vagón

19.12. pátek Pardubice - Ponorka

 

2004 

6.2.  pátek Dobříš 

18.2. středa Praha Vagon 

21.2. sobota České Budějovice Velbloud

12.3. pátek Mor. Budějovice        

13.3. sobota Praha Chmelnice     

19.3. pátek Nový Bor

20.3. sobota Křinice u Broumova   

30.3. úterý Praha Vagon

30.4. pátek Hrušovany u Brna      

1.5. sobota Praha United Islands   

  7.5. pátek Praha Vagon    

13.5. čtvrtek Ústí n.L.  Národní dům  

14.5. pátek Zlín Golem      

19.5. středa Praha Futurum – firemní večírek  

20.5. čtvrtek Praha Vagon

21.5. pátek Uherské Hradiště

22.5. sobota Študlov

  3.6.  čtvrtek Praha Delta        

   5.6 sobota Frymburk Městské slavnosti      

26.6. sobota Valmez Špalíček   

30.6. středa Praha Vagon  

2.7. pátek Strašice koupák  

4.7. neděle Český Brod  Rock For People      

9.7. pátek Dobříš Modrá Kočka     

10.7. sobota  Mor. Budějovice     Proti proudu  

10.7. sobota Přívrat u Č.Třebové         

16.7. pátek Boskovice

17.7. sobota Kytlice - fest

24.7. sobota Tábor festival Krmelec        

24.7. sobota Bílina u Teplic - Kaskáda   

27.7. úterý Praha Vagon

30.7. pátek Malá Skála     Benátská noc            

  5.8. čtvrtek Vysoké Mýto   fest       

  7.8. sobota Lhotka u Mělníka   fest    

12.8. čtvrtek Olomouc nádvoří radnice       

13.8. pátek Mikulov  Eurotrialog           

14.8. sobota Františkov u Rokytnice n.J. - Keltská noc      

18.8. středa Praha Vagon

21.8. sobota Trutnov Open Air      

21.8. sobota Roztoky u Jilemnice    Konec léta

27.8. pátek Lázně Bohdaneč Kalkata fest  

28.8. sobota Kutná Hora - fest                

8.9. středa Praha Lucerna Music Bar

9.9. čtvrtek Praha Festival Podivní        

11.9. sobota Strakonice Na Křemelce   

29.9. středa Praha Vagon

20.10. středa Brno Musilka   

21.10. čtvrtek Praha Vagon

26.10. úterý Ostrava Fabric – Ladí neladí               

28.10. čtvrtek Čelákovice      fest        

30.10. sobota Trutnov     New End     

4.11. čtvrtek Praha Opatov   

5.11. pátek Králův dvůr u Berouna     

6.11. sobota Polička Divadelní spolek Tyl     

17.11. středa Praha Vagon

10.12. pátek Pardubice Ponorka

28.12.úterý Praha - Lucerna Music Bar

 

2005

17.2. čtvrtek Plzeň Pod lampou          

19.2. sobota Praha Hostivař                

  5.3. sobota Nový Bor Horobál    

21.3. pondělí Praha LMB  trojkoncert

25.3. pátek Česká Lípa KD Crystal  

31.3. čtvrtek Praha Vagon

 9.4. sobota Skrýchov u Opařan   

14.4. čtvrtek Brno Musilka    

20.4. středa Praha Vagon

22.4. pátek Kutná Hora Česká 1   

28.4. čtvrtek Olomouc klub Apetit    

29.4. pátek Litomyšl Kotelna       

5.5. čtvrtek Č.Budějovice Majáles na Sokolském ostrově   

12.5. čtvrtek Praha - LMB křest cd Mokrý prádlo

 

- Schodiště - 

13.5. pátek Pardubice Ponorka    

14.5. sobota Hořovice Labe      

20.5. pátek Zlín Golem      

21.5. sobota Rožnov p.R.  Harcovna

28.5. sobota Teplice      

  9.6. čtvrtek Brno Stará pekárna – druhý křest ve staré sestavě

10.6. pátek Dobříš   

16.6. čtvrtek Praha Vagon

18.6. sobota Kolín Green Islands fest                   

18.6. sobota Horní Maršov u Trutnova                

25.6. sobota Neratovice      fest                    

8.7.  pátek Mor.Budějovice -  Mezi proudy   

14.7.  čtvrtek Plzeň Zachs Pub        

15.7.  pátek Praha Vagon

23.7.  sobota  Bílina     letní kino          

23.7.  sobota  Strašice Koupák          

30.7.  sobota  Val.Mez  Hrachovka     

11.8. čtvrtek Praha Vagon

19.8. pátek  Trutnov Open Air   

20.8. sobota Roztoky u Jilemnice   Konec Léta

26.8. pátek Slaný Valník          

27.8. sobota Lipnice Kvílení    

27.8. sobota Jimramov fest       

  1.9. čtvrtek  Praha Vagon  

  3.9. sobota svatba Rakovník   

  1.10. sobota Litomyšl – Pivní slavnosti      

12.10. středa Litomyšl Lidový dům – privátní akce     

18.10. úterý Praha Vagon

21.10. pátek Trutnov  New End     

  1.11. úterý Praha Archa    Křest DVD Hudba 85  

  2.11. středa Brno Musilka

17.11. čtvrtek Praha Vagon

18.11. pátek Kralupy Ponorka    

9.12. pátek Pardubice Žlutá ponorka   

27.12. úterý  Praha Lucerna Music Bar  

 

 .............  čeká na doplnění...............

 

2012 

10.2. pátek - Tábor - Housův mlýn

24.2. pátek - Benešov - Atlas Music Club

25.2. sobota - Žďár nad Sázavou - klub Batyskaf

2.3. pátek - Polička - Divadelní klub

7.3. středa - Praha - Malostranská beseda - křest CD Roztoky

16.3. pátek - Jablonec nad Nisou - Klub Na Rampě

26.3. pondělí - Praha - Febio fest, garáže Anděl - 18.30 - vstup zdarma

20.4. pátek - Brno - Fléda - brněnský křest, host a kmotr Petr Váša

 2.5. středa - Praha - Vagon

16.5. středa - Kladno - Dundee Jam

19.5. sobota - Nový Bor, Sklářské muzeum - Muzejní noc

16.6. sobota - Milovice - festival Votvírák - 16.05 main stage

16.6. sobota - Žamberk - festival Jamrock - 23.30 Pub Stage

30.6. sobota -Veveří - festival Hradologie - 15.40

14.7. sobota - Svitavy - Pivní slavnosti - 14.30

14.7. sobota - Králíky - festival Artex - 22.30

20.7. pátek - Chotěmice - Vesnický klub Vaška Koubka - 20.30

26.7. čtvrtek - Praha - Malostranská beseda - 21.00

28.7. sobota - Liberec, areál Vesec - festival Benátská noc - 16.30 Evropa 2 stage 

2.8. čtvrtek - Benešov - SázavaFest - Balbínka stage - 23.20

4.8. sobota - Kunštát - festival Hradologie - 14.00 

11.8. sobota - Harrachov - festival Keltská noc - 13.05

11.8. sobota - Mirotice - festival Mirotické setkání - 22.00

24.8. pátek - Slavkov - festival Hradologie - 16.00

1.9. sobota - Slaný - festival Valník - 14.15

1.9. sobota - Březnice - Rockfest - cca 20.00

22.9. sobota - Křídla - festival Křídla

15.10. pondělí - Praha - Palác Akropolis - Future Line

19.10. pátek - Tišnov - Městské kulturní středisko  + Tumpach Kvoč

19.10. pátek - Třebíč - Klub B + Disconnexion cca 23.00

30.10. úterý - Praha - Klub Vagon - Talenti a mistři + Špuntkvaně

4.12. úterý - Praha - Futurum - Vánoční večírek s kapelou Znouzectnost

7.12. pátek - Pardubice - Ponorka

 

 

2013 

20.1. neděle - Praha - Lucerna Music Bar - Noc s Karlem - 21.00

26.1. sobota - Smržovka - Ples extrémních sportovců

9.2. sobota - Polička - Divadelní klub - zahájení klubové šňůry 2013

1.3. pátek - Dobříš - Kulturní dům

2.3. sobota - Písek - Divadlo Pod čarou

7.3. čtvrtek - Praha - klub Vagon + Vobezdud

6.5. pondělí - Horní Beřkovice - Multifunkčí centrum psychiatrické léčebny

23.5. čtvrtek - Praha - Kaštan

7.6. pátek - Chomutov - festival Otevřeno

15.6. sobota - Kladno - Kladenské dvorky (+ Sto zvířat, Traband) 19.00

23.6. neděle - Praha - Letňany, tenisové kurty (privátní akce)

29.6. sobota - Žamberk - festiva Jamrock - 17.40

18.7. čtvrtek - Jilemnice - Krakonošovy letní podvečery (+ Soumrak) 21.00

19.7. pátek - Chotěmice - Vesnický klub Vaška Koubka

22.7. pondělí - Praha - Malostranská beseda (+ Špuntkvaně)

7.8. středa - Plzeň - Zach's Pub - v rámci festivalu Živá ulice, vstup zdarma

10.8. sobota - Harrachov - festival Keltská noc - 13.05

13.8. úterý - Praha - Loď Tajemství (náplavka) - 20.00 - vstupné dobrovolné

7.9. sobota - Brandýs nad Orlicí - náměstí - festival Mámení

7.9. sobota - Chotěmice - Vesnický klub (soukromá akce, svatba - Lenka a Pablo)

17.10. čtvrtek - Praha - Akropolis - "30 LET NA PUMPÁCH"

18.10. pátek - Rychnov u Jablonce - Klub Bažina

25.10. pátek - Svitavy - klub Tyjátr

26.10. sobota - Strunkovice nad Blanicí - KD 

2.11. sobota - Trutnov - klub Kabinet

16.11. sobota - Kolín - MSD (+ 100zvířat)

4.12. středa -  Sedlčany - Klub nezávislé kultury

12.12. čtvrtek - Praha - klub Vagon (+ Čí je to vina?) 

28.12. sobota - Pardubice - Žlutý pes - hosté vánočního mejdanu Dukly vozovna

 

 

2014 

20.4. neděle - Roztoky u Jilemnice - velikonoční mejdan v Sokolovně 

23.4. středa - Praha - klub Vagon 

23.5. pátek - Kutná Hora - Česká 1 

31.5. sobota - Chomutov - Hřebíkárna - festival Otevřeno 

7.6. sobota - Praha - Žižkovské pivobraní - Parukářka

13.6. pátek - Tábor - Čápův dvůr, soukromá akce našeho sponzora SC METAL

14.6. sobota - Dobruška - Dobruška Fest - 20:15

14.6. sobota - Vamberk - festival Vamberák - 23:00

27.6. pátek - Rožnov pod Radhoštěm

19.7. sobota - Branná u Šumperka - Branná fest

26.7. sobota - Chotěmice - Vesnický klub Vaška Koubka 

9.8. sobota - Nový Bydžov - Svatovavřinecká pouť 23.00

11.8. pondělí - Praha - náplavka Bajkazyl 20.30

4.9. čtvrtek - Kolín - Divadelní festival - 20.30

20.9. sobota - Slatina nad Zdobnicí - festival Hajcuk

24.9. středa - Kladno - Dundee JAM 

11.10. sobota - Pardubice - Perštýnské náměstí - Městské slavnosti - 20.30

15.10. středa - Horní Beřkovice - Multifunkčí centrum psychiatrické léčebny

17.10. pátek - Nová Paka - Novopacké sklepy 

1.11. sobota - Hranice na Moravě - Zámecký klub - 19:30

1.11. sobota - Třebíč - Béčko - 23.30

14.11. pátek - Pardubice - U starýho slona

22.11. sobota - Polička - Divadelní klub 

6.12. sobota - Olomouc - Horní náměstí, Vánoční trhy, 18:00

7.12. neděle - Opava - Horní náměstí, Vánoční trhy, 16:00

10.12. středa - Praha - Vagon + Čí je to vina

 

 

2015

12.2. čtvrtek - Praha - Kaštan

14.2. sobota - Aš - Ašská noc - U tří lipanů

21.3. sobota - Trutnov - klub Kabinet

17.4. pátek - Kolín - MSD - hosté na křtu nového CD kapely Medvěd 009

24.4. pátek - Kamenický Šenov - VIP akce pro zaměstnance firmy Preciosa

1.5. pátek - Cvikov - Letní kino, Májové slavnosti - 18.00

8.5. pátek - VIP firemní akce

13.5. středa - Praha - Vagon

15.5. - pátek - Zbraslav - před hotelem Nad Královnou - 20.00

29.5. pátek - Jaroměř - Bastion

5.6. pátek - Chrastava - městské slavnosti - 20.00

6.6. sobota - Konstantinovy lázně - Festival U pramene - 15.30

6.6. sobota - Praha - Sousedský festival Už jsme doma - 20.30

13.6. sobota - Ledeč nad Sázavou - Městské slavnosti - 19.50

20.6. sobota - Beroun - Husovo náměstí - festival Berounské hradby - 19.30

20.6. sobota - Dobruška - Dobruška fest - 24.00

25. - 28.6. - SOUSTŘEDĚNÍ 

3.7. pátek - Lhotka u Mělníka - Sraz PAVů a ostatních přívěsných vozíků - 21.30

22.7. středa - Mělník - Náměstí míru - Kulturní léto - 20.00

25.7. sobota - Dobříš - za sportovní halou - Summer fest - 22.30

1.8. sobota - Chotěmice - Vesnický klub Vaška Koubka

12.8. středa - Praha - Avoid Floating Gallery (rezavá loď u Výtoně) + Uširváč

21.8. pátek - Turnov - akce venku před kulturákem

28.8. pátek - Teplice nad Metují - Horolezecký festival

30.8. neděle - Praha - Malostranská Beseda - soukromá akce (svatba)

19.9. sobota - Sezimovo Ústí - Wall Club Cafe

23.9. středa - Praha - Avoid Floating Gallery (na náplavce)

25.9. pátek - Jaroměř - klub Bastion + Mucha

30.9. středa - Česjé Budějovice - Univerzitní Votvírák - 20.30

9.10. pátek - Polička - Divadelní klub

21.10. středa - Kladno - Dundee Jam - 20.30

7.11. sobota - Praha - Malostranská Beseda - Helemese - křest desky + Rudovous 

27.11. pátek - Kutná Hora - Klub Česká 1

9.12. středa - Praha - klub Vagon + Čí je to vina

18.12. pátek - Pardubice - klub Ponorka

 

 

2016

22.1. pátek - Praha - klub Kaštan - 20.00

30.1. sobota - Smržovka - Ples extrémních sportovců

13.2. sobota - Trutnov - klub Kabinet - 20.00

13.2. sobota - Roztoky u Jilemnice - Sokolovna + Soumrak - 23.30

18.3. pátek - Praha - Palác Akropolis - Žižkovská noc

26.4. úterý - Praha - Malostranská beseda - křest EP poloKruh - 20.30

21.5. sobota - Peřimov u Jilemnice + Soumrak

28.5. sobota - Soběšín - Masarykův kemp YMCA - afterparty po Běhej se psem - 21.15

28.5. sobota - Polička - festival Rockoupání - 02.30

24.6. pátek - Nové město na Moravě - festival Nova Civitas 20.40

1.7. pátek - Choceň - PelinyFest

9.7. sobota - Svitavy - Pivní slavnosti

14.7. čtvrtek - České Budějovice - Slavia festival

23.7. sobota - Třemošnice - Čwachták fest - 23.30

30.7. sobota - Chotěmice - Vesnický klub Vaška Koubka

2.8. úterý - Horní Beřkovice - Multifunkčí centrum psychiatrické léčebny

11.8. čtvrtek - Praha - Avoid, náplavka

26.8. pátek - Mikulov - Eurotrialog 23.10

27.8. sobota - Slaný - festival Valník 23.15

16.9. pátek - Chomutov - Hřebíkárna - festival

17.9. sobota - Mužský (Český ráj) - Stodola

18.9. neděle - Praha - Šlechtovka - fest Literatura v parku, 19.00

9.11. středa - Kladno - Dundee Jam

12.11. sobota - Třešť - Vyhlášení Českého poháru paraglidingu

29.11. úterý - Praha - Vagon

16.12. pátek - Pardubice - RC Ponorka + Dechitaki